یکی از وسایلی که در زیبایی و دکور خانه ها کاربرد  فراوانی دارد پادری است. پادری ها نقش بسیار مهمی در دکوراسیون و چیدمان  وسایل منزل دارد. عموما از این پادری ها برای در ورودی، آشپزخانه،سرویس  بهداشتی و … استفاده می کنند. اگر در هنگام تهیه پادری باتوجه به دکوراسیون  و رنگ های به کار رفته در خانه، پادری مناسبی انتخاب کنید تاثیر فوق  العاده […]

پادری 

یکی از وسایلی که در زیبایی و دکور خانه ها کاربرد فراوانی دارد پادری است.

 پادری ها نقش بسیار مهمی در دکوراسیون و چیدمان وسایل منزل دارد.

 عموما از این پادری ها برای در ورودی، آشپزخانه،سرویس بهداشتی و … استفاده می کنند. 

اگر در هنگام تهیه پادری باتوجه به دکوراسیون و رنگ های به کار رفته در  خانه، پادری مناسبی انتخاب کنید تاثیر فوق العاده ای در دید بیننده دارد و  زیبایی خانه را چند برابر می کند.

 قبل از خرید پادری باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید.

 نکات مهم درخرید پادری 

جنس پادری: اولین نکته ای که در خرید پادری باید به آن توجه کنید جنس آن است.

  توجه داشته باشید که پادری را به چه منظوری نیاز دارید و با در نظر گرفتن آن پادری از جنس های مختلف را انتخاب کنید.پادری های موجود در سایت در دو نوع فرش و گلیم فرش موجود می باشند.

 

ساده یا طرح دار بودن پادری: در هنگام خرید پادری به طراحی منزل خود و نوع دکوراسیون دقت کنید و با توجه به سلیقه خود پادری ساده یا طرحدار را انتخاب کنید.


 

لطیف بودن پادری: مهمترین نکته در خرید پادری لطافت آن است. بنابراین سعی کنید که برای پادری های درون منزل جنس های لطیف و نرم انتخاب کنید.

 

رنگ پادری: با توجه به دکوراسیون منزل یا محیط کارتان رنگ هایی را برای پادری انتخاب کنید که با رنگبندی محیط هماهنگی بیشتری داشته باشد.

 

ضد لغزش بودن پادری: پادری را انتخاب کنید که با قدم گذاشتن روی سنگ، سرامیک یا کاشی محیط مورد استفاده سر نخورید.

 

قیمت پادری: تنوع قیمت پادری در بازار زیاد است لذا با توجه به میزان بودجه خود و نوع استفاده از پادری محصول با کیفیتی را انتخاب کنید.لیست پادری ها از لحاظ قیمت به ترتیب زیر می باشند:

پادری گلیم فرش

پادری فرش 700 شانه

پادری فرش1200شانه