روش های ارسال

حمل و نقل در فروشگاه فرش همواره تخفیف رنگین کمان به چهار روش انجام می گیرد.

  1. ارسال با شرکت های معتبر حمل و نقل و باربری ها

راحت ترین روش حمل و نقل مابین تمامی فروشگاه های اینترنتی ایران! 

این روش حمل و نقل در روش پس پرداخت (تحویل در محل) اعمال می شود. بدین ترتیب که ابتدا بابت پیش پرداخت کل سفارش و بعد از هماهنگی و تماس با کارشناسان فروش؛ مبلغ 200 هزار تومان بیعانه بابت هر تخته فرش درخواستی ، به حساب های بانکی فرش رنگین کمان واریز می گردد و سپس مابقی آن هنگام دریافت محصول در دفاتر شرکت حمل کننده ، به مسؤل شرکت حمل کننده و یا مستقیما به حساب های ما پرداخت خواهد شد.

۲٫ ارسال با شرکت پست

در این روش، همزمان با صدور بارکد پستی ،خریدار گرامی کل مبلغ سفارش را پس از دریافت تاییده ارسال که بصورت پیامک به تلفن همراه ایشان ارسال می شود؛ پرداخت می نماید . روش دیگر بررسی کد ارسال ، سایت شرکت پست به آدرس https://newtracking.post.ir می باشد. در این روش ، سفارش مستقیما به درب منزل خریدار گرامی در تمامی شهرها و در روستاهای دارای باجه پستی ارسال می گردد.

۳٫ ارسال با اتوبوس های بین شهری

این روش دقیقاً همانند روش بالاست اما فقط برای شهرهای نزدیک و یا کسانی که بین شهر آن ها و کاشان خط بین شهری مستقیم با اتوبوس وجود دارد استفاده می شود. از مهمترین مزایای این روش سرعت بالای حمل و نقل است. این روش به درخواست مشتری اعمال می گردد. قبل از خروج سفارش از انبار شرکت ، مبلغ صورتحساب مشتری کاملا تسویه می گردد.

۴٫ ارسال با پیک و یا آژانس

استفاده از این روش فقط برای شهرستان کاشان و آران و بیدگل و شهرهای تابعه امکان پذیر است.