روش های پرداخت

 برای تسویه ی سفارش خود از یکی از روش های متنوع زیر استفاده کنید.

 

۱- پرداخت وجه فرش هنگام تحویل

در این روش مبلغ سفارش را هنگام تحویل سفارش در باربری , به صورت نقدی پرداخت می کنید. برای استفاده از این روش ابتدا باید بابت پیش پرداخت کل سفارش مبلغ 2۰۰ هزار تومان (2٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال) بابت هر تخته فرش ، بیعانه  به شماره حساب 8706 4899 6916 6037 به نام حسین هوشنگی پرداخت کنید و مابقی وجه سفارش را هنگام دریافت محصول؛ به مامور شرکت حمل کننده بپردازید. پس از ثبت سفارش اینترنتی و یا تلفنی توسط شما، کارشناسان ما بعد از هماهنگی و استعلام فرش، با شما برای پرداخت بیعانه هماهنگی بعمل خواهند آورد و در هنگام ثبت سفارش، نیازی به پرداخت بیعانه نیست.

 

۲-. پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب بانکی

افرادی که تمایل به پرداخت درب منزل ندارند می‌توانند وجه کامل سفارش خود را به شماره کارت‌های اعلامی دفتر فروش و یا شماره های پشتیبانی و مشاوره فروش؛ کارت به کارت یا به حساب واریز نمایند.

 

لطفاً پس از واریز وجه تصویر فیش واریزی و یا کارت به کارت را به شماره ی 09132600572 ارسال کنید.


3.پرداخت از طریق درگاه سایت

افرادی که تمایل به پرداخت از دو روش قبلی ندارند می‌توانند وجه کامل سفارش خود را از طریق درگاه سایت پرداخت نمایند.

4.پرداخت اقساطی

 فروشگاه رنگین کمان با همکاری شرکت لندو اقدام به فروش به صورت  اقساط بدون نیاز به چک و ضامن  نموده است. برای خرید  ابتدا  بایددر سایت لندو ثبت نام کنید، لندو یک کد تخفیف صددرصدی برای شما ارسال می‌کند. شما باید وارد سایت فروشگاه شوید و بعد از انتخاب محصول، در مرحله بعد این کد را در قسمت کد تخفیف وارد کنید. به این صورت خرید اقساطی روی سبد خرید شما اعمال می‌شود. ارزش این کد به اندازه وام درخواستی شماست.

در خواست وام برای فروشگاه رنگین کمان در لندو